ODDZIAŁ CHIRURGII DZIECIĘCEJ

Gabinet pielęgniarek (54) 412 93 70
Lokalizacja Budynek główny
Parter

W Oddziale leczymy dzieci i młodzież od 1 do 18 roku życia. Przeprowadzamy operacje planowe w zakresie m.in.:

• przepuklin brzusznych, np. pachwinowych i pępkowych,
  • niezstąpienia jąder,
  • stulejki,
  • zmian skórnych, np. guzków i znamion,
  • zmian w obrębie tkanek miękkich,
  • niektórych wad wrodzonych, m.in. spodziectwa, palcozrostu, torbieli szyjnych.

Poza operacjami planowymi pełnimy całodobowy dyżur chirurgiczny i wykonujemy zabiegi w przypadkach:

• ostrych schorzeń chirurgicznych,
  • urazów, np. kostno-stawowych,
  • oparzeń.

Chcąc zapewnić naszym najmłodszym Pacjentom maksymalny komfort podczas pobytu w naszym Oddziale, umożliwiamy jednemu z Rodziców lub opiekunów pobyt z dzieckiem przez 24 godziny na dobę. Rodzice mają w tym czasie do dyspozycji własną kuchnię i łazienkę.

W Oddziale znajduje się świetlica z zabawkami i pomocami edukacyjnymi. Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów prowadzą w niej nauczyciele z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Ciechocinku.

Dzieci w każdej chwili mogą zadzwonić do swoich bliskich dzięki bezpłatnemu "Telefonowi do mamy".

GALERIA

o chirurgii dzieci1 300x200o chirurgii dzieci2 300x200o chirurgii dzieci3 300x200o chirurgii dzieci4 300x200